Cercle Royal des Echecs de Charleroi

18de Internationaal Toernooi van Pays de Charleroi

Paringen & uitslagen

Toernooi Experts

Ronde 1 - Za. 27/07 15u

FM HAMBLOK Roel (F2261)

FM COOLS Gorik (F2280)

-

FM DARDHA Daniel (F2420)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

1-0

FM STERCK Arno (F2316)

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

0-1

FM LENAERTS Lennert (F2355)

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

1-0

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

REAL Thibault (F2262)

0-1

Ronde 2 - Zo. 28/07 15u

FM COOLS Gorik (F2280)

REAL Thibault (F2262)

0-1

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

-

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

FM LENAERTS Lennert (F2355)

-

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

FM STERCK Arno (F2316)

1-0

FM HAMBLOK Roel (F2261)

FM DARDHA Daniel (F2420)

0-1

Ronde 3 - Ma. 29/07 10u

FM DARDHA Daniel (F2420)

FM COOLS Gorik (F2280)

1-0

FM STERCK Arno (F2316)

FM HAMBLOK Roel (F2261)

-

FM LENAERTS Lennert (F2355)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

0-1

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

0-1

REAL Thibault (F2262)

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

0-1

Ronde 4 - Ma. 29/07 16u

FM COOLS Gorik (F2280)

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

0-1

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

REAL Thibault (F2262)

-

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

-

FM HAMBLOK Roel (F2261)

FM LENAERTS Lennert (F2355)

-

FM DARDHA Daniel (F2420)

FM STERCK Arno (F2316)

-

Ronde 5 - Di. 30/07 15u

FM STERCK Arno (F2316)

FM COOLS Gorik (F2280)

1-0

FM LENAERTS Lennert (F2355)

FM DARDHA Daniel (F2420)

-

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

FM HAMBLOK Roel (F2261)

1-0

REAL Thibault (F2262)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

0-1

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

-

Ronde 6 - Wo. 31/07 15u

FM COOLS Gorik (F2280)

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

0-1

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

-

FM HAMBLOK Roel (F2261)

REAL Thibault (F2262)

-

FM DARDHA Daniel (F2420)

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

0-1

FM STERCK Arno (F2316)

FM LENAERTS Lennert (F2355)

1-0

Ronde 7 - Do. 1/08 15u

FM LENAERTS Lennert (F2355)

FM COOLS Gorik (F2280)

-

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

FM STERCK Arno (F2316)

-

REAL Thibault (F2262)

FM DARDHA Daniel (F2420)

0-1

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

FM HAMBLOK Roel (F2261)

-

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

-

Ronde 8 - Vr. 2/08 15u

FM COOLS Gorik (F2280)

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

1-0

FM HAMBLOK Roel (F2261)

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

-

FM DARDHA Daniel (F2420)

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

-

FM STERCK Arno (F2316)

REAL Thibault (F2262)

0-1

FM LENAERTS Lennert (F2355)

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

-

Ronde 9 - Za. 3/08 10u

GM HOVHANNISYAN Mher (F2444)

FM COOLS Gorik (F2280)

1-0

REAL Thibault (F2262)

FM LENAERTS Lennert (F2355)

-

IM VAN DER STRICHT Geert (F2374)

FM STERCK Arno (F2316)

0-1

GM RINGOIR Tanguy (F2503)

FM DARDHA Daniel (F2420)

-

GM DGEBUADZE Alexandre (F2485)

FM HAMBLOK Roel (F2261)

-

Nieuws | Infos | Uitslagen | CREC | Neem contact met ons